A na zdjęciu Zuzanna w ulubionej bluzie, rok 2008, chwila przed egzaminem. Co w głowie? Ale... przepraszam, jak ta chmura się nazywa, a co oznacza?
Ktoś zapyta, dlaczego to zdjęcie?
No własnie... kiedy ja uczę się o jakiś płazach, gadach czy czymkolwiek, moja wodna jutro będzie przygotowywać sprzęt do sezonu, i jak dobrze pójdzie (szlak!) wypłyną na wodę... :(
Tak czy siak, życzę im udanej przygody!
A co u mnie czysto prywatnie? Kolejne burze i wichury... Chyba brakuje mi siły. Do walki z Nim.
Jeśli parę spraw się zmieni - ma to szansę... Jeśli nie... ci... czarne scenariusze.
Brakuje rozmów o cieście,
myciu okien, o
tym, że przecież maturę mogę poprawić.
Brakuje tego, że...
P.S.
Cześć piękna! :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz