piątek, 19 kwietnia 2013


A na zdjęciu Zuzanna w ulubionej bluzie, rok 2008, chwila przed egzaminem. Co w głowie? Ale... przepraszam, jak ta chmura się nazywa, a co oznacza? 

Ktoś zapyta, dlaczego to zdjęcie? 
No własnie... kiedy ja uczę się o jakiś płazach, gadach czy czymkolwiek, moja wodna jutro będzie przygotowywać sprzęt do sezonu, i jak dobrze pójdzie (szlak!) wypłyną na wodę... :(
Tak czy siak, życzę im udanej przygody! 

A co u mnie czysto prywatnie? Kolejne burze i wichury... Chyba brakuje mi siły. Do walki z Nim.
Jeśli parę spraw się zmieni - ma to szansę... Jeśli nie... ci... czarne scenariusze. 


Brakuje rozmów o cieście, 
myciu okien, o
 tym, że przecież maturę mogę poprawić. 
Brakuje tego, że...



P.S. 
Cześć piękna! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz