Dzień dobry, jutro walentynki!
Przecież to nic nie zmienia.
Wczoraj był 12sty, myślałam sobie czy te 8 miesięcy coś we mnie zmieniło. A jeśli zmieniło, to co? Może to, że inaczej patrzę na wszelkie relacje. Milion razy zastanowię się zanim powiem "tak" lub "nie".
Mój drogi, czy to zdjęcie Ci coś mówi? Czy pamiętasz? Wiesz kiedy to było? Wiesz? To dobrze. A jeśli nie, to mówię Ci, że to był nasz pierwszy "czas". Nasze najpiękniejsze chwile. Gdańsk. Pamiętasz?
Lubię o Tobie myśleć. Moje serce wtedy szybciej bije, a myśli robią się bardziej proste. Czy też tak masz? Czy myślisz o mnie czasem? Czy jesteś? Czy choć przez chwilę w ciągu dnia Twoje myśli krążą wokół mnie? Czy zastanawiasz się czy zjadłam śniadanie? Czy wypiłam ulubioną kawę? A może myślisz co mam dziś na sobie?
Tak bardzo chciałabym wiedzieć co siedzi w Twojej głowie.
Dzielą nas kilometry.
Nie mogłam dziś zjeść z Tobą śniadania, szkoda.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz